Feeds:
Wpisy
Komentarze

Posts Tagged ‘indeks’

Zeszłotygodniowe bycze aspekty niewiele pomogły w wędrówce na szczyty. Do środy utrzymywać się będzie sekstyl Jowisza z Uranem, który określiłem jako ostatnią deskę ratunku. Zdaje się jednak, że deska mocna już wilgocią przesiąkła i jej wartość jest niewielka. Nie pomogły bisekstyle Słońca i Wenus do powyższych planet, a w tym tygodniu Kosmos uśmiechnie się raczej do misiów.

 

Wtorkowa noc oświetlona zostanie pełnią, często zmieniającą kierunki indeksów. Najbliższą planetą aspektującą pełnię kwadraturą będzie Saturn. Co bardziej wytrwali Czytelnicy domyślają się, że należy spoglądać w kierunku południowym. Podstawowa interpretacja klasyczna zakłada dwutygodniowe spadki oraz ochłodzenie. Wenus w kwadraturze do Neptuna powinna również zagrać w drużynie misiaków. Szczególnie aktywny może być rynek ropy i miedzi. Do tego mglisto i deszczowo.

 

Rachityczny sekstyl Jowisza z Uranem kończący się w środę może ostatecznie pogrzebać szanse na wzrosty. Klasycznie jest to aspekt byczy, jednak moje zdanie na temat tego „przestrzelonego” układu znacie od końca marca. Indeksy rosną, jednak tak jakby ktoś na nich siedział. Nie pomogły beneficzne „cyngle”, wątpię zatem by samo uściślenie sekstylu wyzwoliło siłę przebijającą opory, aczkolwiek 4 minuty przed uściśleniem aspektu protokół z posiedzenia FOMCJ. Uran to nieprzewidywalność i niespodzianka, Jowisz dodaje rozmachu, toteż sesja może być ciekawa.

 

W czwartek kolejny gwiazdor w niedźwiedziej drużynie, czyli Słońce kwadratura Saturn. Żeby dolać oliwy do ognia przypomnę, że układ ten może zaktywizować lutowe zaćmienie Księżyca, gdzie od dłuższego czasu stacjonował Saturn. W naturze mieliśmy parę istotnych wydarzeń (Birma cyklon, Chiny trzęsienie ziemi). Nadchodzi czas cyngla i nie zdziwiłbym się, gdyby wiadomości zapełniły kolejne doniesienia o kataklizmach.

 

W dalszym ciągu pozostaje nieufny co do rynku polskiego i jego korelacji z resztą świata, co również przekłada się na powiązania kosmiczne. Ponadto wspomnę, że astrolodzy także podlegają tranzytom, a pisząc te słowa mam na uwadze to, że mogę popełniać błędy, co oczywiście oznacza aktywnego Neptuna w moim horoskopie. Macie zatem neptuniczna prognozę;).

 

W związku z tym, że nie jestem pewien jak to będzie z punktualnością następnych Aspektów, nadmienię tylko, że przyszły poniedziałek należał będzie do mocnych. W retro wchodzi Neptun i Merkury, a Wenus tworzy kwadraturę do Saturna. Neptun może wygenerować poważne zwroty na ropie, Merkury na indeksach, a Wenus… No własnie. Jeśli ten tydzień będzie mocno spadkowy, Wenus/Saturn może oznaczać dołek. I to jest optymistyczna prognoza. W przeciwnym razie, Armageddon czas zacząć.

 

20.05.2008

Pelnia kwad SA

WE kwa NE 8.27

SU ingres Bliżnięta

 

21.05.2008

SU par MA

JUr sex UR 20.04

 

22.05.2008

SU kwa SA 20.25

 

VOC

20.05 4.11 – 5.18

22.05 6.19 – 17.55

 

Pozdrawiam

 

Syriusz

 

19.05.2008 13.51

Read Full Post »